جمهوری اسلامی/ فرمانده انتظامی مهاباد گفت: یک سارق حرفه‌ای که در این شهرستان اقدام به سرقت کابل‌های برق و تجهیزات مخابراتی می‌کرد با هوشیاری ماموران انتظامی دستگیر شد.

برزو تجاری، فرمانده انتظامی مهاباد اظهار کرد: به دنبال افزایش سرقت کابل از دکل‌ و ترانس‌های برق در حوزه استحفاظی این شهرستان مراتب در دستور کار جدی نیروی انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقاتی، در یک عملیات غافلگیرانه موفق به شناسایی مخفیگاه سارق و کشف انبار تجهیزات دزدیده شده شدند.
تجاری بیان کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۸ فقره سرقت سیم و کابل برق از شبکه‌های توزیع و فروش آن به یک نفر مالخر اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی مهاباد تصریح کرد: در همین ارتباط نیز این مالخر که اقدام به خرید زیر قیمت اموال مسروقه از این سارق را می‌کرد شناسایی و دستگیر شد که متهمان پس از اعتراف به بزه ارتکابی خود با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
وی تاکید کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در زمینه سرقت کابل و یا دیگر تجهیزات برق و مخابرات مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today