تسنیم/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۲۰ واحد تولیدی تعطیل به چرخه تولید باز می‌گردد.

حشمت‌الله صمیمی‌دوست، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید با خدمات خوب و قابل قبولی که ارائه کرده رتبه اول استان و کشور را در اختیار دارد.

وی بیان کرد: در هفته دولت امسال اکثر طرح‌ها و پروژه‌های که بازدید داشتیم و مورد بهره‌برداری قرار گرفتند بخش مهمی مربوط به صندوق کارآفرینی امید بوده است.

صمیمی‌دوست با اشاره به اینکه سوله این واحد راکد بود و بعد از یک دهه این سرمایه منجمد به مولد تبدیل می‌شود، افزود: جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در سطح دکترا این واحد را احیاء و به چرخه تولید بازگرداندند و به معنای واقعی امید تزریق کردند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: امسال در برنامه‌های اقتصادی استان احیاء 25 واحد راکد دیده شده که از صندوق کارآفرینی امید درخواست داریم استان را در احیاء این طرح‌ و سایر طرح‌های بخش کشاورزی و اقتصادی بالای 60_70 درصد پیشرفت فیزیکی کمک کند و تسهیلات لازم برای احیاء واحدها را پرداخت کند تا در سال جهش تولید این واحدها به چرخه تولید  بازگردند و در تاریخچه خدمت دولت تدبیر و امید ثبت و ضبط شود.

وی عنوان کرد: محصولات این واحد شوینده و ضدعفونی کننده 100 درصد جذب بازار استان می شود و امیدوارم با توسعه این واحد صادرات محصولات این واحد محقق شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today