باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي زرند از دستگيري يک سارق حرفه‌اي و کشف ۱۷ فقره سرقت اماکن عمومي در اين شهرستان خبر داد.

محمودخدادادنژاد، فرمانده انتظامي زرند گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت معابر در سطح شهرستان زرند شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان به صورت ويژه در دستور کار مأموران کلانتري ۱۱ اين شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: در اجراي اين ماموريت ماموران کلانتري ۱۱ با تلاش شبانه‌روزي و انجام اقدامات اطلاعاتي و به کارگيري شگرد‌هاي پليسي سارق را در يک اقدام غافلگيرانه شناسايي و دستگير کردند.
فرمانده انتظامي زرند بيان کرد: متهم دستگير شده که از سارقان سابقه دار و حرفه‌اي بود در بازجويي‌هاي تخصصي مأموران انتظامي پس از مواجهه با شواهد موجود به ۱۷ فقره سرقت معابر اعتراف کرد.
خدادادنژاد تصريح کرد: در اين رابطه دو نفر مالخر نيز شناسايي و دستگير و از منازل آنان اموال مسروقه کشف و تحويل مالباختگان شد.
فرمانده انتظامي زرند با اشاره به تحويل متهمان به مراجع قضايي از شهروندان خواست در جهت پيشگيري از سرقت به توصيه‌ها و هشدار‌هاي پليس توجه داشته باشند و در صورت اطلاع از هرگونه سرقت و يا تردد افراد مشکوک مراتب را به شماره تلفن ۱۱۰ به پليس اعلام کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar