باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی زرند از دستگیری یک سارق حرفه‌ای و کشف ۱۷ فقره سرقت اماکن عمومی در این شهرستان خبر داد.

محمودخدادادنژاد، فرمانده انتظامی زرند گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت معابر در سطح شهرستان زرند شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: در اجرای این ماموریت ماموران کلانتری ۱۱ با تلاش شبانه‌روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی و به کارگیری شگرد‌های پلیسی سارق را در یک اقدام غافلگیرانه شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی زرند بیان کرد: متهم دستگیر شده که از سارقان سابقه دار و حرفه‌ای بود در بازجویی‌های تخصصی مأموران انتظامی پس از مواجهه با شواهد موجود به ۱۷ فقره سرقت معابر اعتراف کرد.
خدادادنژاد تصریح کرد: در این رابطه دو نفر مالخر نیز شناسایی و دستگیر و از منازل آنان اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد.
فرمانده انتظامی زرند با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی از شهروندان خواست در جهت پیشگیری از سرقت به توصیه‌ها و هشدار‌های پلیس توجه داشته باشند و در صورت اطلاع از هرگونه سرقت و یا تردد افراد مشکوک مراتب را به شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar