باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی نیکشهر از رمز گشایی از پرونده قتل جوان نیکشهری که سال 98 به قتل رسیده بود خبر داد.

حمید نوری، فرمانده انتظامی نیکشهر اظهار کرد: در تاریخ هشتم اردیبهشت ماه سال ۹۸، در پی پیدایش جسد مردی جوان در حاشیه شهر نیکشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با حضور کار آگاهان پلیس آگاهی در صحنه، جسد جوانی ۳۰ ساله که بر اثر ضربات چاقو به ناحیه گردن و قفسه سینه به قتل رسیده بود روئیت و تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت آغاز شد.
فرمانده انتظامی نیکشهر بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با جمع آوری سرنخ‌های موجود و انجام یکسری اقدام تخصصی، ۴۸ ساعت پس از وقوع این جنایت به جوانی ۲۰ ساله مظنون و با هماهنگی قضایی او را دستگیر کردند.
نوری در ادامه گفت: سرانجام در نتیجه تحقیقات تخصصی پلیس، متهم پس از ۱۵ ماه سکوت مجبور به بازگویی حقیقت شد و به مشارکت همسر مقتول در وقوع این جنایت اعتراف کرد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی قضایی و با کمک مأموران نسوان شهرستان همسر ۲۵ مقتول دستگیر که متهم در تحقیقات تکمیلی پلیس به جنایت ارتکابی خود اعتراف و اظهار کرد به دلیل اختلافات چند ساله با همسرش تصمیم به قتل او گرفته و پس از دادن قرص خواب به او، با کمک این جوان با ضربات چاقو همسر خود را به قتل رسانده و شبانه جسدش را به حاشیه نیکشهر انتقال داده اند.
فرمانده انتظامی نیکشهر خاطرنشان کرد: متهم پس از اعتراف به بزه ارتکابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today