باشگاه خبرنگاران/ فرمانده مرزباني خراسان جنوبي از کشف ۶۳ کيلوگرم مواد مخدر در جاده‌ هاي عشايري عمق نوار مرزي بخش درح خبر داد.

سردار مسروري، فرمانده مرزباني خراسان جنوبي گفت: در پي کسب اخبار و اطلاعات واصله مبني بر حمل و جابجايي مواد مخدر از جاده‌هاي عشايري عمق نوار مرزي بخش درح، موضوع در دستور کار نيرو‌هاي واکنش سريع مرزباني استان قرار گرفت.
او با اشاره به اينکه قاچاقچيان قصد داشتند محوله مواد مخدر را به وسيله دو دستگاه خودرو به صورت پوششي جابجا کنند افزود: مرزداران و مرزبانان با همکاري مأموران انتظامي درح نسبت به دستگيري قاچاقچيان اقدام کردند.
سردار مسروري با بيان اينکه از دو خودور مقدار ۳۵.۵ کيلو گرم مواد مخدر صنعتي از نوع کراک و هروئين و همچنين مقدار ۲۸ کيلو گرم مواد مخدر از نوع ترياک کشف شده است بيان کرد: در اين رابطه سه نفر متهم نيز دستگير شده اند.
همچنين حسني مقدم دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبي گفت: از ابتداي امسال بيش از ۳۳ تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه پارسال  ۸۵ درصد  رشد داشته است.
او افزود: با وجود مشکلات موجود، کمبود امکانات و تجهيزات مقابله اي، وجود شرايط خاص اقليمي و مرز‌هاي طولاني با تلاش نيرو‌هاي امنيتي و مقابله‌اي ورود مواد مخدر از مرز‌هاي استان در سطح بسيار پاييني قرار دارد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خراسان جنوبي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خراسان جنوبي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرين خبر خراسان جنوبي در اينستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today