نماد آخرین خبر

موارد مثبت ابتلا به کرونا در کرمان رو به افزایش است

منبع
ايرنا
بروزرسانی
موارد مثبت ابتلا به کرونا در کرمان رو به افزایش است

ايرنا/ رييس دانشگاه علوم پزشکي کرمان گفت: طي هفته گذشته حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد افزايش موارد بستري در بيمارستان و موارد مثبت ابتلا به کرونا نسبت به هفته قبل از آن افزايش داشتيم.

حميدرضا رشيدي نژاد، رييس دانشگاه علوم پزشکي کرمان ابراز کرد: ديگر رنگ بندي وضعيت کرونا نداريم و بايد کلمه را تغيير داده و در بيان وضعيت شيوع بيماري، از کلماتي مانند هشدار يا در معرض خطر اعلام کنيم.
وي تاکيد کرد: وضعيت دسترسي به ماسک در سطح استان و مراکز توزيع خيلي بهتر از قبل شده و ماسک در دسترس مردم نسبت به قبل بيشتر است.
رييس دانشگاه علوم پزشکي کرمان بيان کرد: در ابتداي کار در توليد ماسک و مواد ضدعفوني کننده سواستفاده هايي توسط برخي صورت گرفته بود که چنانچه در حال حاضر استانداردهاي فني و بهداشتي رعايت شود، روند کار را تسهيل مي کنيم و با متقاضيان توليد همکاري داريم.
رشيدي نژاد با اشاره به سفر برخي افراد از کرمان به استان هرمزگان در هفته گذشته، افزود: روند بيماري در استان هرمزگان مجددا صعودي شده که بايد رعايت و مراقبت کنيم.
وي با بيان اينکه هنوز واکسن آنفولانزا وارد کشور نشده است، تاکيد کرد: واکسن پس از اينکه وارد کشور شد، در اختيار استان ها قرار مي‌گيرد و توزيع مي شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar