نماد آخرین خبر

دستور فوری روحانی برای رفع مشکلات بیمه دی و خدمات‌دهی به جانبازان

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
دستور فوری روحانی برای رفع مشکلات بیمه دی و خدمات‌دهی به جانبازان

باشگاه خبرنگاران/ رئيس‌جمهور در پاسخ به نامه نماينده اصفهان در مجلس، به رئيس بنياد شهيد و ايثارگران دستور داد نسبت به رفع مشکلات بيمه و خدمات‌دهي به جانبازان و ايثارگران اقدام فوري به عمل آيد.

حسن روحاني در پاسخ به نامه عباس مقتدايي، نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي به منظور رفع مشکلات بيمه دي و خدمات‌دهي به جانبازان و ايثارگران دستور فوري خطاب به سعيد اوحدي رئيس بنياد شهيد و ايثارگران صادر کرد.
متن نامه عباس مقتدايي به شرح ذيل است:
جناب حجت‌الاسلام حسن روحاني
رياست محترم جمهوري اسلامي ايران
همانگونه که مستحضريد در سال‌هاي اخير، بيمه دي با مشکلات جدي مواجه شده؛ به‌گونه‌اي که از يک سو، نارضايتي مردم را به‌دنبال داشته است و از ديگر سو، بيمارستان‌هاي متعدد به دليل عدم تسويه حساب اين شرکت بيمه‌اي، حاضر به همکاري و ارائه خدمات به دارندگان بيمه تکميلي، نيستند.
طبق مکاتبات جانبازان، ايثارگران و خانواده‌هاي شهدا با دفتر اينجانب، اين شرکت بيمه‌اي وابسته به بنياد شهيد و امور ايثارگران، نتوانسته اين نهاد را راضي نگه دارد و با وجود مشکلات عديده، براي چندمين سال متوالي، عهده‌دار بيمه تکميلي جانبازان، ايثارگران و خانواده‌هاي شهدا، شده است. بررسي‌ها حاکي از آن است که اين شرکت بيمه‌اي با اکثر مراکز درماني قرارداد ندارد و از پرداخت هزينه‌هاي دارو‌هاي جانبازان به‌ويژه دارو‌هاي خارجي که مشابه داخلي ندارند و نيز خدمات دندانپزشکي، امتناع مي‌ورزد.
اين سؤال از سوي جانبازان و ايثارگران مطرح است که چرا جامعه جانبازان و ايثارگران و خانواده‌هاي شهداي تحت پوشش، همچنان بايد فداي عدم پاسخگويي و سوءمديريت بنياد و بيمه دي شوند؟ چرا باوجود محرز شدن مسائل و مشکلات جدي اين شرکت بيمه‌اي، بنياد هنوز به همکاري با آن ادامه مي‌دهد؟
بنابراين با عنايت به مطالبه اين قشر، خواهشمند است دستور فرماييد به‌صورت جدي و در اسرع وقت، رسيدگي به اين مهم و رفع مشکلات شرکت بيمه دي در دستور کار قرار گيرد و نسبت به تغيير شرکت بيمه‌اي(به‌عنوان مطالبه اصلي جانبازان و ايثارگران) که بتواند بيمه تکميلي خدمات درماني و دارويي جانبازان، ايثارگران و خانواده‌هاي شهدا را به‌طور کامل متعهد شود، اقدامات لازم صورت پذيرد. 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today