نماد آخرین خبر

برخورد قاطع دستگاه قضا با مقوله زمین‌خواری در کردستان

منبع
فارس
بروزرسانی
برخورد قاطع دستگاه قضا با مقوله زمین‌خواری در کردستان

فارس/ رئيس کل دادگستري استان کردستان گفت: دستگاه قضايي استان با جديت هرچه تمام‌تر با موضوع زمين‌خواري و جرائم اقتصادي برخورد مي‌کند و براي تحقق اين مهم به همکاري ارگان‌هاي مختلف از جمله سپاه پاسداران نيازمند است.

محمدرضا مترقب، رئيس کل دادگستري استان کردستان اظهار داشت: هفته دفاع مقدس يادآور رشادت‌ها و ايثارگري‌هاي رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است و شهداي انقلاب اسلامي با خون رنگين خود درخت انقلاب اسلامي را آبياري کردند.
وي تاکيد کرد: دستگاه قضايي استان با جديت هرچه تمام‌تر با موضوع زمين‌خواري و جرايم اقتصادي برخورد مي‌کند و براي تحقق اين مهم به همکاري ارگان‌هاي مختلف از جمله سپاه پاسداران نيازمند است.
رئيس کل دادگستري استان کردستان خاطرنشان کرد: از زمان ورود آيت‌الله رئيسي به قوه قضاييه برخورد جدي با فساد از درون و برون دستگاه قضايي شدت گرفته و ما به وسيله دستگاه‌هاي نظارتي درون دستگاهي اين موضوع را رصد مي‌کنيم و تاکنون در اين زمينه اقدامات خوبي صورت گرفته است.
مترقب افزود: همه مسئولين بايد قدردان نظام مقدس جمهوري اسلامي باشيم، چرا که زمينه خدمت‌رساني را براي ما فراهم نموده است.
سيدصادق حسيني فرمانده سپاه بيت‌المقدس هم در اين ديدار ضمن تقدير از حضور رئيس کل دادگستري استان و هيئت همراه از آمادگي سپاه بيت‌المقدس استان براي هرگونه همکاري با دستگاه قضايي در برخورد با فساد در استان خبر داد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کردستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرين خبر کردستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online