فارس/ رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف بیش از ۲۹ هکتار از اراضی ملی در توکهور هشتبندی خبر داد.

علی صالحی، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در خصوص اقدامات انجام شده به منظور حفاظت از اراضی ملی در استان، اظهار داشت: در راستای حفظ حقوق عامه و صیانت از بیت المال با دستور مقام قضایی از مساحتی بالغ بر ۲۹ هکتار از اراضی ملی در توکهور هشتبندی رفع تصرف شد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به سیاست‌های ابلاغی در دوره تحول دستگاه قضایی و در راستای احقاق حقوق عامه به استناد تبصره ۱ ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع کشور، این زمین ها با دستور مقام قضایی و توسط یگان حفاظت شهرستان میناب اعاده شده است.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با تأکید بر لزوم برخورد قاطع قضایی با متصرفان اراضی ملی یادآور شد: متخلفان برابر قانون و مقررات تحت تعقیب قرار می‌گیرند و با قلع و قمع ساخت و ساز‌های غیرمجاز، اراضی ملی که متعلق به عموم است از دستبرد متجاوزان و فرصت طلبان محفوظ می‌ماند.
صالحی خاطرنشان کرد: مشارکت و هم افزایی همه دستگاه‌ها و اطلاع رسانی مردمی امکان برخورد به موقع با متصرفان را فراهم می‌کند و به همین منظور دستگاه قضایی استان هرمزگان به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات مردمی در این خصوص است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today