نماد آخرین خبر

ورزشکار تهرانی با شارژر موبایل کشته شد

منبع
رکنا
بروزرسانی
ورزشکار تهرانی با شارژر موبایل کشته شد

رکنا/ پسر ورزشکار که براي استراحت به اتاقش رفته بود با شارژرش کشته شد.

ساعت 6 عصر يکشنبه 13 مهر امسال ماموران کلانتري 126 تهرانپارس در جريان مرگ مشکوک پسر 33 ساله اي در يکي ازبيمارستان هاي تهران قرار گرفتند و تيمي از ماموران به دستور قاضي واحدي از شعبه 11 دادسراي امور جنايي تهران براي تحقيق وارد عمل شدند.

مرگ تلخ پسر ورزشکار
ماموران براي تحقيق به سراغ مادر اين پسر جوان رفته و وي به ماموران گفت: پسرم دانشجو بود و از باشگاه به خانه آمد و عنوان کرد که خسته است و به اتاقش رفت تا دقايقي استراحت کند و از من خواست برايش عصرانه درست کنم.
وي افزود: پس از اينکه عصرانه را براي فرزندم درست کردم در اتاقش را زدم و صدايش کردم و به سمت آشپزخانه رفتم، هرچه منتظر ماندم پسرم از اتاقش بيرون نيامد و دوباره به سمت اتاق رفتم و در را زدم و ديدم پسرم در سکوت است که نگرانش شده و وارد اتاق شدم.
مادر جوان در حالي که اشک مي ريخت ادامه داد: وقتي وارد اتاق شدم ديدم پسرم دچار برق گرفتگي شده و به کام مرگ فرو رفته است که خيلي زود از پليس و اورژانس کمک خواستم.

برق گرفتگي مرگبار
ماموران در تحقيق پي بردند که شارژر موبايل پسر جوان دچار اتصالي بوده و وقتي از باشگاه به خانه مي رود شارژرش را به 3 راهي برق مي زند و کنار آن استراحت مي کند و احتمال مي رود پسر جوان در خواب بوده که غلت خورده و از صورت روي قسمت اتصالي سيم شارژرش افتاده و دچار برق گرفتگي مرگبار شده است.
بنا بر اين گزارش، تحقيقات تکميلي به دستور قاضي واحدي ادامه دارد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran