نماد آخرین خبر

نکونام: فولاد ایده‌آل من است؛ شرایط در استقلال خوب نیست

منبع
ايسنا
بروزرسانی
نکونام: فولاد ایده‌آل من است؛ شرایط در استقلال خوب نیست

ايسنا/ سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان با بيان اين که در حال حاضر دوست نداشتم به استقلال بروم، گفت: شرايط در باشگاه استقلال اصلا خوب نيست و باشگاه فولاد ايده آل من است. 

جواد نکونام، سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان در حاشيه اردوي اين تيم در کردان کرج، اظهارکرد: تمرينات را در اهواز شروع کرديم و تست کرونا داديم و بعد هم اردوي يک هفته اي در تهران داشتيم. اردوي دوم نيز در کردان کرج در حال برگزاري است. تيم کم کم در حال رسيدن به شرايط خود است. خدا را شکر اسکلت تيم فصل قبل را حفظ کرديم و آن هايي که دلشان با تيم بود حفظ شدند و آن هايي که شرايط را سخت کرده بودند و از نظم تيمي نيز خارج شده بودند، جدا شدند که براي‌شان آرزوي موفقيت دارم. با بازيکنان مدنظر در حال مذاکره هستيم. به هر حال اسم ها و نام ها براي من مهم نيستند و هر کسي خوب بازي کند در تيم ما جا دارد. آرزوي فولادي قدرتمند را براي خوزستان داريم و اميدوارم بهترين شرايط را براي تيم فولاد در ليگ بيستم رقم بزنيم.
وي درباره پيشنهاديي که براي ليگ بيستم داشت نيز گفت: وقتي ليگ تمام پيشنهادهايي داشتم اما دوست داشتم در فولاد و باشگاه بزرگ فولاد بمانم. اين جا احساس راحتي دارم و شرايط براي من و بازيکنان خيلي خوب است و کار با مديريت آذري و محمدي نيز براي من راحت تر شده است. وظايفم را تا آن جا که توانستم انجام دادم. پيشنهادهايي که به من شد نيز باتوجه به اين که تفکري پشت آن براي جدايي از فولاد نبود، تصميم گرفتم که در فولاد بمانم. حتي وقتي قراردادي امضا نکرده بودم با توجه به اين که به صورت حرف نيز براي ادامه همکاري توافق کرده بوديم، من در حال يارگيري و مذاکره با بازيکنان بودم.
سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان درباره پيشنهاد باشگاه استقلال نيز عنوان کرد: اين باشگاه فقط يکي دو بار تماس هايي با من داشت و حتي اين موضوع را هم با آقاي آذري در ميان گذاشتم ولي من چون با فولاد قرارداد دارم مي خواهم در اين تيم بمانم و تجربه بيشتري کسب کنم و به جوانان با لياقت خوزستاني کمک کنم تا فولاد را به جايگاه آن برگردانيم. هنوز جا براي پيشرفت و رشد بيشتر بازيکنان ما وجود دارد. براي استقلال هم آرزوي موفقيت دارم اما بايد بگويم شرايط فولاد براي من خيلي خوب است.
وي همچنين با اشاره به درخواست هواداران استقلال از او براي پذيرفتن هدايت اين تيم، گفت: آن ها در فضاي مجازي از من درخواست دارند که به اين تيم بروم ولي بايد بگويم شرايط در باشگاه استقلال اصلا خوب نيست و نمي خواهند که باشگاه استقلال درست شود و اين را بايد صادقانه بگويم. من در حال حاضر دوست نداشتم به استقلال بروم زيرا باشگاه فولاد ايده آل من است. هواداران فولاد به من احترام مي گذارند و اين احترام بين ما متقابل است.
نکونام همچنين خطاب به هواداران فولاد، عنوان کرد: هواداران سال گذشته به ما اعتماد کردند و بايد بگويم که امسال هم شرايط مانند فصل قبل است و راه را براي موفقيت فولاد ادامه مي دهيم و سعي مي کنيم از حق و حقوق فولاد دفاع کنيم. تا روزي که در فولاد هستم از پرچم و نام فولاد دفاع خواهم کرد. همچنين نگاه من براي کار در فولاد به بهترين ها است. به هر حال هواداران سال گذشته به ما لطف داشتند و ان شاءالله امسال هم در کنار هم تا روز آخر براي نام فولاد بجنگيم.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today