اول فارس/ فرمانده انتظامي شهرستان لارستان از شناسايي و دستگيري سارقان به عنف و کشف يک ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال طلاي مسروقه خبر داد.

سرهنگ داود امجدي، فرمانده انتظامي شهرستان لارستان با اعلام اين خبر  بيان کرد: در پي وقوع يک فقره سرقت به عنف در منزل خانمي نابينا ۵۹ ساله در يکي از محلات شهرستان لارستان، موضوع شناسايي و دستگيري سارقان در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.
وي افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با انجام اقدامات اطلاعاتي، فني و سرنخ هاي به جامانده در صحنه سرقت، موفق شدند در کمتر از ۲۴ ساعت ۲ نفر سارق را شناسايي و در يک عمليات ضربتي آنان را در مخفيگاهشان دستگير کنند.
سرهنگ امجدي با بيان اينکه متهمان در تحقيقات و بازجويي‌هاي به عمل آمده به سرقت طلاجات از منزل شاکي نابينا اقرار کردند، اظهار داشت: در بازرسي از مخفيگاه سارقان، ۶ حلقه النگو، ۳ عدد انگشتر و يک رشته گوشواره طلا مسروقه کشف شد.
فرمانده انتظامي شهرستان لارستان با اشاره به اينکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را يک ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال برآورد کرده‌اند، گفت: سارقان پس از سير مراحل قانوني روانه زندان شدند.
اين مقام انتظامي تصريح کرد: سارقين و افرادي که چشم طمع به اموال ديگران دارند در اين شهرستان جايي براي جولان دادن ندارند و با شدت و قدرت با مخلان نظم و امنيت برخورد قانوني مي‌شود.

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online