فارس/ فرمانده انتظامي شهرستان ساوه گفت: فردي که تحت عنوان ارائه خدمات ويژه در پوشش کارت امداد خودرو از شهروندان کلاهبرداري مي‌کرد، در عمليات کارآگاهان پليس ساوه دستگير و از خودروي وي 75 کارت جعلي امداد خودرو کشف شد.

سرهنگ علي‌اکبر عيسي‌آبادي، فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در تشريح اين خبر اظهار کرد: کارآگاهان پليس آگاهي شهرستان در انجام تحقيقاتي از تماس‌هاي مشکوک فردي با شهروندان تحت عنوان نماينده يکي از شرکت‌هاي خودروساز و برنده شدن آنان براي دريافت کارت امداد خودرو مطلع شدند. 
وي افزود: بلافاصله تيمي تخصصي از کارآگاهان پليس بررسي موضوع را آغاز کردند و مشخص شد بعد از اين که با شهروندان تحت اين عنوان و طرح برنده شدن آنها براي دريافت کارت امداد خودرو تماس حاصل مي‌شود، فردي به درب منزل فرد مالباخته مراجعه کرده و با ارائه کارتي جعلي و فاقد اعتبار به آنان، مبلغ 389 هزار تومان از آنان دريافت مي‌کند. 
اين مقام انتظامي ادامه داد: بلافاصله کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداري پليس آگاهي شهرستان بررسي‌هايي تخصصي را در اين خصوص آغاز کردند و موفق شدند متهم پرونده را در حال تردد در يکي از خيابان‌هاي شهرستان شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه دستگير کنند. 
فرمانده انتظامي شهرستان ساوه تصريح کرد: در بازرسي از خودروي اين فرد تعداد 75 عدد کارت جعلي امداد خودرو و يک دستگاه کارتخوان کشف شد. 
وي بيان داشت: تاکنون دو نفر از افرادي که در سطح شهرستان به اين روش مورد کلاهبرداري قرار گرفته‌اند، شناسايي شده و تحقيقات تکميلي پليس در اين پرونده همچنان ادامه دارد. 
وي خاطرنشان کرد: افرادي که به اين روش مورد کلاهبرداري قرار گرفته‌اند، براي پيگيري مي‌توانند با پليس آگاهي شهرستان در تماس باشند.

آخرين خبر استان مرکزي در اينستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today