فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: فردی که تحت عنوان ارائه خدمات ویژه در پوشش کارت امداد خودرو از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد، در عملیات کارآگاهان پلیس ساوه دستگیر و از خودروی وی 75 کارت جعلی امداد خودرو کشف شد.

سرهنگ علی‌اکبر عیسی‌آبادی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در تشریح این خبر اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان در انجام تحقیقاتی از تماس‌های مشکوک فردی با شهروندان تحت عنوان نماینده یکی از شرکت‌های خودروساز و برنده شدن آنان برای دریافت کارت امداد خودرو مطلع شدند. 
وی افزود: بلافاصله تیمی تخصصی از کارآگاهان پلیس بررسی موضوع را آغاز کردند و مشخص شد بعد از این که با شهروندان تحت این عنوان و طرح برنده شدن آنها برای دریافت کارت امداد خودرو تماس حاصل می‌شود، فردی به درب منزل فرد مالباخته مراجعه کرده و با ارائه کارتی جعلی و فاقد اعتبار به آنان، مبلغ 389 هزار تومان از آنان دریافت می‌کند. 
این مقام انتظامی ادامه داد: بلافاصله کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان بررسی‌هایی تخصصی را در این خصوص آغاز کردند و موفق شدند متهم پرونده را در حال تردد در یکی از خیابان‌های شهرستان شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند. 
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه تصریح کرد: در بازرسی از خودروی این فرد تعداد 75 عدد کارت جعلی امداد خودرو و یک دستگاه کارتخوان کشف شد. 
وی بیان داشت: تاکنون دو نفر از افرادی که در سطح شهرستان به این روش مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند، شناسایی شده و تحقیقات تکمیلی پلیس در این پرونده همچنان ادامه دارد. 
وی خاطرنشان کرد: افرادی که به این روش مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند، برای پیگیری می‌توانند با پلیس آگاهی شهرستان در تماس باشند.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today