ایرنا/ فرماندار قصرشیرین گفت: تمامی مسیرهای ورودی به این شهرستان در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها به منظور مقابله با ویروس کرونا مسدود شده است.

مرادعلی تاتار، فرماندار قصرشیرین روز یکشنبه در حاشیه بازدید از مبادی ورودی شهر قصرشیرین، افزود: همزمان با مشخص شدن وضعیت شهرستان به لحاظ طبقه بندی اعلام شده از طریق ستاد مدیریت کرونا و اجرای دستورالعمل مربوطه، ورودی‌های شهر از مسیر سرپل ذهاب، گیلانغرب و خسروی مسدود و از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به داخل شهر ممانعت می شود.
وی اظهار داشت: هرگونه تخلف با اعمال قانون مواجه خواهد بود و ترددهای ضروری فقط با هماهنگی نیروی انتظامی میسر است.
نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: از همشهریان درخواست می کنم که همکاری لازم را با ماموران انتظامی و پلیس راه داشته باشند.
تاتار ادامه داد: همچنین در راستای اجرای دستورالعمل اجرای وظایف دستگاه های مربوطه در طرح جدید محدودیت کرونایی به منظور قطع زنجیره ویروس کرونا شهرستان قصرشیرین مطابق دسته بندی اعلام شده مشاغل و گروه‌هایی که مشمول تعطیلی می شوند شامل سطح سه و چهار فعالیت نمی کنند و گروه یک و ۲ نیز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند.
او اضافه کرد: خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع و هماهنگی دستگاه ها تمام موارد مندرج در دستورالعمل رعایت شده و تیم نظارتی در شهرستان در حال رصد فعالیت های بازار  و اصناف است.
وی گفت: از مردم می خواهیم ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی همکاری لازم را با دستگاه های مختلف لحاظ کنند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today