ایرنا/ معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اعلام کرد: هم‌اکنون تردد در جاده‌های کوهستانی این استان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

جواد یوسفی، معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اظهار کرد: در حال حاضر آزادراه زنجان – قزوین و جاده ترانزیت زنجان- خرمدره- ابهر با بارش برف، مه غلیظ و کاهش دید افقی همراه است.
وی تاکید کرد: تردد در جاده های خدابنده - همدان، زنجان- بیجار، زنجان – دندی – زنجان – طارم، سلطانیه به خدابنده، زنجان – تهم – چورزق و دندی به تخت سلیمان نیز به دلیل بارش برف در آنها فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: رانندگان و مسافران از ترددهای غیرضروری در جاده های استان خودداری کنند.
یوسفی از رانندگان خواست، خودروهای خود را به سیستم گرمایشی، تجهیزات ایمنی و زمستانی و چراغ های مه شکن مجهز کرده و جیره غذایی خشک همراه داشته باشند.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: رانندگان می توانند برای اطلاع از وضعیت جاده های دیگر استان های کشور از طریق سامانه ۱۴۱ ونرم افزار موبایلی ۱۴۱ مطلع شوند.
یوسفی اضافه کرد: هم اکنون۵۰ اکیپ های راهداری در ۳۲ گردنه کوهستانی استان مستقر و در حال ارائه خدمات هستند که در صورت ضرورت مسافران نیز در این مکان ها اسکان موقت داده می شود.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today