ایران/ مرد جوان که با حکم دادگاه محکوم به پرداخت سکه به همسرش شده بود، مخفیانه پول‌ها را از حساب وی برداشت می‌کرد.

سرهنگ فیروز سرخوش نهاد، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان در تشریح این خبر گفت: چندی قبل زن جوانی با حضور در پلیس فتا، از برداشت غیرمجاز پول از حساب بانکی‌اش شکایت کرد. پس از این شکایت رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و با انجام اقدامات فنی و پلیسی مشخص شد که موجودی حساب بانکی این زن به مبلغ ۲۴ میلیون تومان، توسط همسرش به سرقت رفته است. در ادامه زن جوان گفت: من مهریه خود را به اجرا گذاشتم و دادگاه نیز شوهرم را ملزم به پرداخت مهریه کرد و هر ماه یک سکه به من می‌داد.
با تکمیل تحقیقات، متهم دستگیر شد و در بازجویی‌ها گفت: پس از رأی قاضی مبنی بر پرداخت سکه به همسرم با توجه به اینکه رمز کارت بانکی و اطلاعات بانکی او را داشتم برای انتقام‌جویی بی‌درنگ اقدام به برداشت پول از حساب همسرم کردم.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان ادامه داد: شهروندان برای پیشگیری از وقوع چنین جرایمی باید به صورت دوره‌ای نسبت به تغییر رمز حساب بانکی و همچنین فعال‌سازی ارسال پیامک برداشت وجه از حساب‌های بانکی خود اقدام کنند. همچنین از گذاشتن اطلاعات هویتی و حساب بانکی خود در اختیار دیگر افراد به ویژه افراد غریبه پرهیز کنند.آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today