مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته سه بیمار مبتلا به کرونا در استان کردستان جان خود را از دست دادند و مجموع متوفیان به یک‌ هزار و ۱۲ نفر رسیده است.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان شناسایی شده‌اند و متأسفانه ۳ نفر دیگر از هم استانی‌هایمان جان خود را از دست دادند.
وی گفت: آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تاکنون به یک هزار و ۱۲ نفر رسیده است و متأسفانه هم اکنون ۵۹ نفر بیمار مبتلا به کرونا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
رضاعی اعلام کرد: تاکنون ۳۹۶ نفر در سنندج، ۱۷۶ نفر در سقز، ۶۸ نفر در قروه، ۶۶ نفر در کامیاران، ۸۲ نفر در بانه، ۵۸ نفر در دیواندره، ۴۶ نفر در بیجار، ۱۰۱ نفر در مریوان، ۱۶ نفر در دهگلان و ۳ نفر در سروآباد جان باخته‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خاطرنشان کرد: هم اکنون ۲۲۸ نفر نیز در بیمارستان‌های استان بستری هستند و با وجود تشدید محدودیت‌ها در شهرهای مختلف استان انتظار داریم که هم استانی‌هایمان نسبت به اصول بهداشتی و توصیه‌های پزشکی کم توجهی نکنند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online