مهر/ مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از جان باختن ۳۳ نفر بر اثر حوادث ناشی از کار طی ۹ ماهه سال جاری در استان خبر داد.

سلیم خانی، مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه صبح امروز با اشاره به آمار فوتی و مصدومان ناشی از حوادث کار طی ۹ ماهه گذشته در استان کرمانشاه، اظهار کرد: در این مدت ۳۳ نفر شامل یک زن و ۳۲ مرد بر اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده‌اند.
وی با بیان اینکه این تعداد در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته افزایش یافته است، افزود: متوفیان ۹ ماهه سال گذشته ۲۵ نفر مرد بوده است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه تصریح کرد: تعداد مصدومین ناشی از حوادث کار در ۹ ماهه سال جاری ۴۶۵ مورد شامل ۴۵۰ مرد و ۱۵ زن بوده که نسبت به آمار ۹ ماهه سال گذشته که ۵۴۰ مورد بوده است، کاهش ۱۶ درصدی دارد.
خانی با بیان اینکه سقوط از بلندی نیمی از تلفات حوادث کار را به خود اختصاص داده است، گفت: در ۹ ماهه سال جاری ۱۵ نفر از قربانیان حوادث کار به دلیل سقوط از ارتفاع جان باختند.
وی ادامه داد: اصابت جسم سخت با متوفی با ۱۰ مورد در رتبه دوم آمار تلفات بوده و برق گرفتگی، سوختگی و کمبود اکسیژن در رتبه‌های بعدی مرگ در حوادث ناشی از کار قرار دارند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today