صدا و سیما/ مدیر کل آموزش و پروش قم، گفت: همه دانش آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی استان از اول بهمن به مدرسه می‌روند.

حمیدرضا شیخ الاسلام، مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به تصمیمات پنجاه و دومین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، از حضور دانش آموزان پایه اول و دوم ابتدایی مناطق زرد و آبی در مدارس خبر داد و گفت: دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه دارای جمعیت کمتر از ۵۰ نفر بر اساس آمار ثبت نامی در وضعیت آبی حضوری خواهند شد.
شیخ الاسلام افزود: هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کارو دانش در خوشه دروس شایستگی‌های فنی و استاندارد‌های آموزش مهارت و کارآموزی و کارورزیی با حضور حداکثر ۱۰ دانش آموز در کلاس حضوری می‌شوند.
وی با بیان اینکه سلامت دانش آموزان نسبت به برگزاری کلاس در اولویت قرار دارد از مهلت یک هفته‌ای مدیران برای تمهید حضور دانش آموزان در مدارس خبر داد و گفت: همه شرایط بهداشتی از جمله ضدعفونی مدارس و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای حضور دانش آموزان باید مهیا شود.
شیخ الاسلام همچنین از حضور کادر اداری و اجرایی مدارس از اول بهمن ماه در مدارس خبر داد و گفت: مدیران مدارس موظف هستند، نسبت به تشکیل شورای مدرسه برای حضور دانش آموزان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اقدام نمایند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday