ایرنا/ سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: نمایشگاه بهاره امسال به صورت مجازی برگزار می‌شود و اکنون در حال رایزنی درباره نحوه اجرای این رویداد اقتصادی در استان هستیم.

مهرداد داودزاده، سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی اظهار داشت: اصناف و بازاریان برای شرکت در نمایشگاه مجازی، نسبت به خرید غرفه مجازی اقدام کرده و کالاها را در این بستر عرضه خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی انجام شده با اداره کل پست استان، کالای خریداری شده توسط شهروندان به در منازل آنان، ارسال می شود.
سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی افزود: هنوز زمان برگزاری نمایشگاه بهاره مشخص نیست و در این زمینه در حال رایزنی هستیم اما تلاش داریم با توجه به شیوع کرونا، شرایط خوب و مناسبی برای خرید مردم مهیا شود.
داودزاده خاطرنشان کرد: اصناف و کسبه خارج استان هم می توانند در این نمایشگاه حضور یابند اما با توجه به مجازی بودن این رویداد، به نظر می‌رسد استقبال از خارج استان ناچیز باشد.
وی گفت: در آستانه سال نو، فروش فوق العاده هم برای تامین مایحتاج مردم در شب عید برگزار می شود و صنوف متقاضی در این زمینه می توانند با هماهنگی اتحادیه ها نسبت به فروش فوق العاده اقدام کنند.
سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی اظهار داشت: تلاش داریم تا با رایزنی های انجام شده، هزینه های پست برای خریداران از این نمایشگاه ها با کمترین میزان صورت گیرد.
داودزاده گفت: مایحتاج مردم در شب عید، با قیمت ۱۰ درصد کمتر از بازار عرضه می شود.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today