آخرین خبر/ طی نشست هایی با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بهره برداری از بهسازی باند فرودگاه اردبیل تا پایان اردیبهشت 1400 و نیز افزایش پرواز در فرودگاه های اردبیل و پارس آباد بررسی شد. 

محمد قصابی، سرپرست اداره کل فرودگاه های اردبیل با اعلام این خبر عنوان کرد: طی نشستی با حضور استاندار اردبیل و پیمانکار پروژه بهسازی باند فرودگاه اردبیل ضمن اشاره به پیشرفت 90 درصدی این طرح بر اتمام پروژه تا پایان اردیبهشت 1400 تاکید شد. 
قصابی افزود: تاکنون 500 میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه هزینه شده و عملیات استریپ سازی، زهکشی و بخشی از آسفالت توپکوی آن باقی مانده است. 
سرپرست اداره کل فرودگاه های اردبیل گفت: همچنین در نشستی با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار اردبیل و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی هما، زاگرس و کیش ایر و معاون مدیرعامل شرکت ماهان برقراری پروازهای جدید در فرودگاه های اردبیل و پارس آباد بررسی و تصویب شد. 
در این نشست مقرر شد، شرکت هواپیمایی هما به برقراری پرواز در مسیرهای اردبیل- استانبول، اردبیل- باکو و اردبیل- نجف و نیز پارس آباد- تهران اقدام کند و پروازهای جدید از سوی سایر شرکت های هواپیمایی در فرودگاه های استان اردبیل راه اندازی شود.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today