ایرنا/ فرماندار بوشهر گفت: برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا امسال برنامه‌های گرامیداشت ۱۸ اسفندماه "روز بوشهر" برگزار نمی‌شود.

عباس جمشیدی، فرماندار بوشهر ابراز کرد: برگزاری گرامیداشت و هرگونه مراسم به مناسبت روز بوشهر که باعث تجمع شود، ممنوع است و اجرای برنامه حضوری به این مناسبت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد خواهد شد.
وی بیان کرد: برگزاری هرگونه برنامه‌ای که در این ارتباط باعث تجمع شود، می‌تواند در افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا، شلوغی بیمارستان‌ها و مرگ و میر در فروردین ماه بیانجامد.
فرماندار بوشهر اضافه کرد: همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در روزبازارها ضروری است و هرگونه کوتاهی و تخلفی در این زمینه اعمال قانون خواهد شد.
جمشیدی تاکید کرد: همچنین برپایی هرگونه چادر در کنار ساحل ممنوع و محدودیت‌های شبانه از ساعت ۲۱ تا سه بامداد نیز با جدیت بیشتری درشهرستان بوشهر اعمال می‌شود.
وی ادامه داد: بوشهر جزو شهرستان‌های زرد کرونایی است و براساس مصوبه ستاد ملی کرونا بر اساس رنگ بندی اعلام شده اعمال قانون خواهد شد.
فرماندار بوشهر گفت: در زمان حاضر در شرایط خیلی سخت شیوع کرونا قرار داریم و معلوم نیست این ویروس از چه ناحیه‌ای ضربه می‌زند به همین دلیل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی آحاد جامعه ضروری است.
جمشیدی تاکید کرد: در این مدت جمعیت قابل توجهی از آحاد جامعه را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست داده ایم و با توجه به شیوع ویروس جهش یافته در برخی استان‌های کشور می‌طلبد مردم با حساسیت بیشتری اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز از دورهمی را مورد توجه قرار دهند.


آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar