اروم نیوز/ جانشین فرماندهی انتظامی میاندوآب گفت: ۶ تُن و ۸۰۰ کیلوگرم آرد توزیعی خارج از شبکه و دو هزار و ۵۶۰ کیلوگرم نهاده دامی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.

فخرالدین رستم پور، جانشین فرماندهی انتظامی میاندوآب اظهار کرد: به دنبال اطلاع مبنی بر اینکه افرادی فرصت طلب و سودجو با خرید آرد و نهاده‌های دامی یارانه‌ای از نانوایان و دامداران شهرهای اطراف، آنها را دپو نموده و در فرصت مناسب با پوشش نهاده‌های دامی و با قیمت گزافی به فروش می‌رسانند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتظامی شهرستان، خودرو کامیون حامل آرد و نهاده‌های دامی را شناسایی و آن را متوقف کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی میاندوآب گفت: در بازرسی از این کامیون ۱۷۰ کیسه آرد ۴۰ کیلویی شامل ۶ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم آرد توزیعی خارج از شبکه و دو هزار و ۵۶۰ کیلوگرم نهاده‌های دامی شامل کنسانتره وسبوس به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف وضبط شد.
رستم‌پور اظهار کرد: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
وی بیان کرد: پلیس با افرادی که با احتکار و قاچاق کالا و اقلام ضروری، زندگی و معیشت شهروندان را به مخاطره می‌اندازند برابر مقررات به شدت برخورد می‌کند.
جانشین فرماندهی انتظامی میاندوآب گفت: از عموم شهروندان دلسوز، مومن ومتعهد تقاضا داریم هرگونه فعالیت غیرقانونی مخلان اقتصادی و محتکران را با پلیس مبارزه با کالا وارز باشماره تلفن۴۵۲۲۵۷۱۰ درجریان بگذارند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today