فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر از کشف 4 هزار و 200 عدد انواع مواد محترقه در عملیات ماموران این فرماندهی، خبر داد.

غلامرضا براتی، فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر ابراز کرد: در تداوم طرح‌های ارتقاء‌ امنیت اجتماعی و به منظور ایجاد امنیت مناسب در روزهای پایانی سال و به ویژه پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار ناشی از استفاده ناصحیح و خطرآفرین از مواد محترقه، طرح برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه غیرمجاز توسط ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی‌شهر به اجرا گذاشته شد.
وی افزود: در اجرای این طرح چهار هزار و ۲۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز نیز کشف و سه نفر از توزیع کنندگان این مواد دستگیر و به همراه پرونده برای اقدامات قانونی به دستگاه قضایی تحویل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر با هشدار به آن دسته از افرادی که با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، قصد برهم زدن نظم و آسایش عمومی مردم را دارند، یادآور شد: افرادی که با تحرکات نابهنجار، ایجاد رعب و وحشت و استفاده از ترقه‌های غیرمجاز بر امنیت و سلامت همگانی افراد جامعه، خدشه وارد کنند، با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبرو خواهند شد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today