ايرنا/ رئيس مرکز شماره‌گذاري پليس راهور فرماندهي انتظامي استان زنجان گفت: مرکز و دفاتر تعويض پلاک و شماره گذاري خودرو اين استان تا پايان هفته جاري پنجشنبه ۲۸ اسفندماه به منظور ارايه خدمات به مراجعين، داير خواهد بود.

سرهنگ محمود جوزي، رئيس مرکز شماره‌گذاري پليس راهور فرماندهي انتظامي استان زنجان اظهار کرد: مرکز تعويض پلاک و شماره گذاري شهرستان زنجان و دفاتر شهرستان هاي ابهر، خرمدره، خدابنده و طارم نيز  از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ عصر(۱۰ ساعت) بطور يکسره، باز است.
وي با بيان اينکه ارايه خدمات مربوط به تعويض پلاک و شماره گذاري در مرکز و دفاتر اين استان در سال ۱۴۰۰، طبق روال گذشته از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود، اظهار داشت: از متقاضيان تقاضا مي شود براي دريافت خدمات مورد نياز، ۲۰ دقيقه زودتر در ورودي پذيرش حاضر شوند چراکه عدم حضور به موقع در محل، نظم و انضباط حاکم بر غرفه ها را به‌هم خواهد زد.
جوزي تصريح کرد: در حال حاضر روزانه در مرکز تعويض پلاک و شماره‌گذاري شهر زنجان ۲۳۰ فقره و در هر يک از دفاتر شهرستاني(ابهر، خرمدره، خدابنده و طارم) نيز بطور متوسط ۶۰ مورد نقل و انتقال سند خودرو انجام مي گيرد.  
وي افزود: مرکز تعويض پلاک و شماره‌گذاري خودرو در شهر زنجان از وجود پنج غرفه و هر کدام از دفاتر شهرستاني نيز از يک غرفه بهره‌ مند هستند و تلاش مي‌ شود تا ارايه خدمات به شکل مطلوب و در سريعترين زمان ممکن به متقاضيان ارايه شود.  
رئيس مرکز شماره‌گذاري پليس راهور فرماندهي انتظامي استان زنجان از مراجعين به مرکز و دفاتر تعويض پلاک و شماره‌گذاري خودرو براي سهولت در کار و تسريع در خدمات دريافتي لازم است اسناد وسايط نقليه خود شامل سند کارخانه سازنده خودرو، برگ سبز، کارت ماشين، برگ خلافي و مدارک احراز سکونت و ساير مدارک درخواستي را به همراه داشته باشند.  
جوزي اظهار داشت: فعاليت ها و ارايه خدمات در مرکز و دفاتر تعويض پلاک و شماره گذاري خودرو اين استان، برابر دستورالعمل ستاد مبارزه با ويروس کرونا و با رعايت هرچه بهتر و دقيق تر پروتکل‌هاي بهداشتي صورت مي‌گيرد.
 
 
  
  

آخرين خبر زنجان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today