باشگاه خبرنگاران/ آمار‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نشان می‌دهد در حالی که دیروز جمع مبتلایان شناسایی شده در استان ۲۵ هزار و ۳۷۵ نفر بوده امروز این تعداد به ۲۶ هزار و ۲۳ نفر رسیده است.

بر اساس آمار‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در حالی که دیروز جمع مبتلایان شناسایی شده در استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۵ هزار و ۳۷۵ نفر بوده امروز این تعداد به ۲۶ هزار و ۲۳ نفر رسیده است. این آمار نشان می‌دهد در شبانه روز گذشته ۶۴۸ بیمار جدید شناسایی شده‌اند.
به گفته دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر، در ۲۴ ساعت گذشته ۸۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۲۸ نفر به کرونا، قطعی است.
سعید کشمیری، تعداد بیمارانی که امروز در بخش‌های کرونایی بستری هستند را ۲۴۱ نفر اعلام کرد و با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه، افزود: ۲۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه در حال درمان هستند که ۱۱ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
وی ادامه داد: امروز یک مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان به ثبت رسید که آقایی ۶۱ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای فشارخون بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: در شبانه‌روز گذشته ۳۲ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۲۳ نفر از آن‌ها کرونا داشتند.
کشمیری گفت: تاکنون ۹۰۷ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
وی با اشاره به شروع موج چهارم کرونا در کشور و همچنین افزایش مبتلایان در استان از هم استانی‌ها خواست دورهمی‌های خانوادگی برگزار نکنند و در کنترل موج چهارم کرونا به مدافعان سلامت یاری رسانند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar