ایرنا/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: عاملان شهادت محیط‌بانان زنجان به جرم خود معترف شدند.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان در این باره تشریح کرد: از منزل یکی از شکارچیان مجرم مقداری گوشت شکار شده و سه قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف و ضبط شد. 
وی با بیان اینکه گلوله ها نیز از این سلاح های مکشوفه شلیک شده است، اظهار داشت: این ۲ شکارچی متخلف که یکی بومی و دیگری نیز از اهالی شهرستان میانه است با قساوت هرچه تمام دست به جنایت زده اند.
رحمتی تصریح کرد: این محیط بانان شهید تلاش داشتند تا شکارچیان خاطی را بدون درگیری دستگیر و تحویل قانون دهند اما آنها با گستاخی هرچه تمام محیط بانان را با سلاح شکاری نشانه گرفته و شلیک کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: درگیری حوالی ساعت ۲۰:۳۰ دوشنبه شب اتفاق افتاده و این شکارچیان مجرم با استفاده از اسلحه متعلق به محیط بانان مجروح، با سنگدلی و بی رحمی هرچه تمام با زدن تیر خلاص هر ۲ را به شهادت رسانده و از محل جرم متواری شدند.
رحمتی افزود: عوامل پلیس آگاهی صبح امروز پس از اطلاع از موضوع به شهادت رسیدن این ۲ محیط بان بلافاصله وارد عمل شده و در مدت کمتر از ۶ ساعت این شکارچیان را در دام قانون گرفتار کردند تا به سزای اعمال مجرمانه خود برسند.
وی اظهار کرد: این شکارچیان غیرمجاز لطف و محبت محیط بانان را نادیده گرفته و از فرصت نحوه به کارگیری اسلحه از سوی این ۲ شهید سوء استفاده کرده و در نهایت مرتکب چنین جنایت تلخ و خونینی شدند.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today