شبستان/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت پدر شهیدان جوادی در شهرستان لنده را تسلیت گفت.

حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی در گذشت حاج قدیفه جوادی پدر شهیدان «حمدالله» و «امرالله جوادی» را تسلیت گفت.
متن کامل پیام استاندار کهگیلویه و بویراحمد به شرح ذیل است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَةُ الْمَوْتِ وَ إِنَّما تُوَفَّوْنَ أُجُورَکُمْ یَوْمَ الْقِیامَةِ فَمَنْ زُحْزِحَ عَنِ النَّارِ وَ أُدْخِلَ الْجَنَّةَ فَقَدْ فازَ وَ مَا الْحَیاةُ الدُّنْیا إِلاَّ مَتاعُ الْغُرُورِ
خانواده محترم، صبور و مقاوم شهیدان جوادی
خبر درگذشت مرحوم حاج «قدیفه جوادی» از نمونه‌های ماندگار، اسطوره صبر، ایثار و استقامت و پدر بزرگوار شهیدان حمدالله و امرالله جوادی، موجب تألم و تأثر خاطر گردید.
پدری دلسوز که خالصانه و برای رضایت خداوند تبارک و تعالی، فرزندان دلبند و گل‌های باغ زندگی خود را برای دفاع از حریت و آزادگی و دین مبین اسلام و تمامیت ارضی ایران تقدیم کرد تا خون پاک آن دو آلاله سرخ و کبوتران حرم یار، که تداوم بخش نهضت سرخ حسینی و عاشورای خمینی است، حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی‌مان باشند.
آن پدر والامقام با تربیت عاشورایی خود، فرزندانی رشید و دلاور را تقدیم اسلام و انقلاب کرد که قطره‌ قطره‌ خونشان حافظ امنیت و کیان ایران اسلامی است و حال پس از سال‌ها فراق، در کنار فرزندان رشیدش به آرامش ابدی رسید.
اینجانب درگذشت آن اسوه صبر و مقاومت که پس از عمری تحمل درد فراق فرزندان شهیدش، در جوار رحمت حق آرام گرفته است را به مردم شهید پرور شهرستان لنده، خانواده و بازماندگان آن عزیز سفر کرده تسلیت و تعزیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و همجواری و همنشینی با ارواح طیبه شهدا و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.»

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today