فارس/ تمام اماکن ورزشي دولتي و خصوصي استان قم به دليل شيوع موج جديد ويروس کرونا با اعلام رسمي اداره کل ورزش و جوانان بار ديگر تعطيل شد.

ورزش را بايد يکي از مظلوم‌ترين صنف‌ها از زمان شيوع ويروس کرونا از اسفند ماه سال 1398 تا کنون دانست، يکي از مهمترين عرصه‌هاي اجتماعي که هدف آن ايجاد شادابي، نشاط و تضمين سلامتي افراد جامعه است اما بار ديگر مظلوم واقع شد!
به دليل تشديد شرايط نامناسب کرونايي، دوباره برخي مشاغل و اصناف تعطيل شدند و به واسطه آن ورزشي‌ها هم که مظلوم‌ترين قشر جامعه هستند به اجبار بايد فعاليت‌هاي خود را تعطيل کنند، در اين بين صاحبان باشگاه‌ها و مستاجران اماکن ورزشي، ورزشکاران حرفه‌اي و مربياني که از اين طريق امرار معاش مي‌کنند هم بايد فعاليت خود را متوقف کنند.
اين تعطيلي ها که عمده دليل آن عدم رعايت موارد بهداشتي در نوروز و بي‌توجهي و بي‌تدبيري تصميم گيرندگان در خصوص سفرهاي نوروزي است، حالا بايد به ضرر ورزشي‌ها تمام شود و ورزش که هميشه از آن به عنوان موتور محرک سلامت جامعه ياد مي شود بايد تعطيل شود!
بعد از اعلام وضعيت قرمز استان قم در موضوع ويروس کرونا و در پي جلساتي که در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، با اعلام رسمي اين اداره کل، تمامي اماکن ورزشي اعم از رشته‌هاي پربرخورد و يا کم برخورد و همچنين فضاهاي سرپوشيده، روباز و استخرها بنا بر مصوبه ستاد استاني مبارزه با کرونا تا اطلاع ثانوي تعطيل شد.
اداره کل ورزش و جوانان استان قم اعلام کرده در صورت تغيير وضعيت کرونا در اين استان و ابلاغ آن توسط ستاد ملي مبارزه با کرونا ، نحوه بازگشايي امکان ورزشي متعاقبا اعلام مي‌شود اما در حال حاضر تمام اماکن از جمله زمين‌هاي چمن طبيعي و مصنوعي، استخرهاي روباز و سرپوشيده و سالن‌هاي چند منظوره بايد تعطيل باشند.

آخرين خبر قم در اينستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday