ایرنا/ فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: نیروهای پلیس امنیت عمومی دو سارق مسلح خودرو و گوشی‌های موبایل را با دو قبضه کلت کمری در این شهرستان دستگیر کردند.

حسن کیخا، فرمانده انتظامی ایرانشهر اظهار کرد: در پی گزارش چند فقره سرقت مسلحانه خودرو و گوشی تلفن همراه در شهرستان ایرانشهر رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: عوامل پلیس با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، فنی و پلیسی و گشت زنی هدفمند در سطح شهر، متهمان را که در یکی از خیابان های ایرانشهر قصد سرقت مسلحانه دیگری را از شهروندان داشتند، شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: ماموران انتظامی به صورت نامحسوس سارقان مسلح را تحت تعقیب و رصد اطلاعاتی قرار دادند که متهمان به محض مشاهده ماموران با یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به فرار کردند که در تعقیب و گریز وسیله نقلیه آنان متوقف شد.
این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان به محض پیاده شدن از موتورسیکلت قصد تیراندازی به سمت ماموران را داشتند که با سرعت عمل پلیس مواجه و در عملیات ضربتی دستگیر شدند.
کیخا افزود: در این عملیات ضمن دستگیری دو سارق مسلح سابقه دار در بازرسی از آناندو قبضه سلاح کلت کمری و مقداری مهمات جنگی کشف کردند.
وی با اشاره به توقیف یک دستگاه موتورسیکلت از این متهمان، گفت: با هماهنگی قضایی تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today