دیار آفتاب/ طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان مرکزی فوت کردند.

سیدمحمد جمالیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک با اعلام این خبر گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها به هزارو ۶۰۲ نفر رسیده است
جمالیان افزود: همچنین بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸۷ مورد جدید ابتلا شناسایی شده که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۴۶ هزارو ۹۴۴ نفر رسیده است.
او اضافه کرد: از تعداد ۶۸۷ مورد جدید در استان ۱۳۸ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: ۵۴۹ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.
بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده شهر‌ها از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا در ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ همه ۱۲ شهرستان استان مرکزی در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند و این استان با سایر رنگ‌ها خدا حافظی کرد.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today