باشگاه خبرنگاران/ معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازي خوزستان گفت: امسال بيش از ۹۰ درصد از مشکلات زيرساختي مسکن مهر در استان رفع مي‌شود.

محمدحسين پناهي‌فر، معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازي خوزستان اظهار کرد: مسکن‌ مهر، يک پتانسيل عظيم براي خانه‌دار شدن مردم بودند، اما با توجه به شرايط زيرساختي در برخي از شهرها، استقبال چنداني از آن نشد.
او با اشاره به انجام اقدامات اساسي براي مشکلات زيرساختي، افزود: تا پايان امسال رفع خواهند شد و مي‌تواند پتانسيل بسياري خوبي براي حل مشکل خانه‌دار شدن باشد و قيمت خانه‌هاي مسکن مهر، خارج از تورم جامعه رشد داشته است و اين موضوع نيز به بهبود شرايط آن کمک کرده است و مي‌تواند در کنار اجراي طرح اقدام ملي مسکن، گرهي از خانه‌دار شدن مردم باز کند.
پناهي‌فر تصريح کرد: با توجه به خدماتي که براي مسکن‌هاي مهر در خوزستان ارائه شده و زيرساخت‌هايي که در حال بهبود هستند، استقبال از اين خانه‌ها در استان بهتر شده است و وقتي مردم مي‌بينند که شرکت‌هاي خدمات‌رسان در سايت‌هاي مسکن مهر فعال هستند و اين خانه‌ها از وضعيت نامناسبي که در گذشته داشتند، خارج شده‌اند؛ براي حضور در اين خانه‌ها اعلام آمادگي مي‌کنند.

 
 

آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today