مهر/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد گفت: ۹ بيمار کرونايي در چهارمحال و بختياري طي ۲۴ ساعت گذشته جان باختند.

مجيد شيراني، رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جديد بيماري کرونا در استان در چهارمين روز از ارديبهشت ماه سال ۱۴۰۰ عنوان کرد: طي ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۵۸ بيمار با علائم باليني مشکوک به بيماري کرونا به مراکز بهداشتي و درماني سرپايي و بيمارستاني استان مراجعه داشته‌اند که از اين تعداد ۱۲۹ بيمار با علائم مشکوک به اين بيماري در مراکز درماني بستري شده‌اند.
وي گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته نتيجه تست ۳۲۲ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپايي و ۵۵ نفر از بستري شدگان مشکوک به کوويد ۱۹ در مراکز بيمارستاني استان، مثبت قطعي اعلام شد.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد ادامه داد: هم اکنون ۵۶۱ بيمار مثبت قطعي و مشکوک به بيماري کرونا در مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند که از اين تعداد ۴۶۷ نفر مثبت قطعي و مابقي در انتظار پاسخ نتايج آزمايشات براي رد يا تأييد بيماريشان هستند.
وي افزود: طي ۲۴ ساعت گذشته ۹ مورد جديد فوتي ناشي از ابتلاء به بيماري کوويد ۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتي‌هاي ناشي از ابتلاء به اين بيماري در چهارمحال و بختياري ۹۰۹ نفر است.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد بيان کرد: هم اکنون ۶۸ بيمار با شرايط بحراني و حال عمومي نسبتاً بد در بخش‌هاي مراقبت ويژه مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday