ایرنا/ فرمانده انتظامی مریوان گفت: یک محموله قاچاق ۴۵ راس دام زنده به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف شد.

سرهنگ کامبیز رستم نیا، فرمانده انتظامی مریوان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق دام در مسیر  کانی دینار به مریوان، ماموران انتظامی این شهرستان یک دستگاه کامیون حامل دام قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.
وی اضافه کرد: با هماهنگی مراجع قضایی در بازرسی از این کامیون ۴۵ راس دام زنده (گوسفند) قاچاق کشف شد که طبق اعلام کارشناسان ارزش آن بیش از ۹۰۰ میلیون ریال است.
فرمانده انتظامی مریوان با بیان اینکه در این راستا یک نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد، افزود:  مردم اطلاعات مربوط به اقدامات غیرقانونی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
سرهنگ رستم‌نیا تاکید کرد: برای کاهش و از بین بردن جرم قاچاق احشام و دام، طرح های پلیس با قوت ادامه می یابد.

دستگیری عامل توزیع مواد مخدر در سقز
فرمانده انتظامی شهرستان سقز از کشف بیش از یک کیلوگرم تریاک و مقادیری مواد مخدر صنعتی و دستگیری یک نفر سوداگر مرگ توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
سرهنگ سیدعلی صفری اظهار داشت: با اقدامات گسترده اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر سوداگر مرگ در این شهرستان شدند.
وی با اشاره به اینکه پرونده قضایی در این رابطه تشکیل و متهم برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شد، از خانواده‌ها به عنوان حامیان نیروی انتظامی خواست در صورت اطلاع از فعالیت های قاچاقچیان مواد مخدر ، پلیس را از طریق سامانه ۱۱۰ در جریان قرار دهند تا در کمترین زمان ممکن، موضوع رسیدگی شود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online