پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 59 دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق از یک کارگاه تولید پیچ و مهره در منطقه خرمدشت شهرستان کرج خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: در پی دریافت اخباری مبنی بر نصب و راه اندازی مزرعه تولید ارز دیجیتال در یک کارگاه تولید پیچ و مهره در منطقه خرمدشت، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 41 خرمدشت قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه ماموران با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی از صحت موضوع اطمینان یافته و سپس با هماهنگی مقام قضایی به کارگاه مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن 59 دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه که بر اساس نظریه کارشناسان ارزش ماینرهای مکشوفه 8 میلیارد ریال برآورد شده، اظهار کرد: در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت اقتصادی استان منتقل شد.
سردار محمدیان با اشاره به نقش همکاری و مشارکت مردم با پلیس از شهروندان درخواست کرد اخبار و اطلاعات پلیسی خودشان را از طریق شماره تلفن 110 به ماموران اعلام کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday