پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 و کشف 346 کیلوگرم "تریاک" توسط ماموران انتظامی شهرستان دیلم خبر داد.

حیدر سوسنی، فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار کرد: در پی رصد اطلاعاتی ماموران پلیس، دو قاچاقچی مواد مخدر که از یکی از شهرستان های استان اقدام به تهیه یک محموله مواد مخدر کرده و در حال انتقال آن به یکی از استان های همجوار بودند، شناسایی شدند.
وی عنوان کرد: طی یک عملیات منسجم،  ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری دیگر یگان های انتظامی با رصد دقیق محورهای خاکی  منتهی به استان "خوزستان" خودروی حامل مواد مخدر و خودروی اسکورت را شناسایی و با استفاده از وسایل مهار کننده آنها را توقیف کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو 346  کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، اضافه کرد: در همین رابطه دو قاچاقچی دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.
سوسنی از شهروندان خواست برای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر که همواره با هدف سودجویی های خود سعی در آلوده کردن جوانان جامعه به مواد مخدر دارند با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar