پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 369 کیلو تریاک و 68 کیلو حشیش از یک خودروی سواری و یک موتورسیکلت عبوری از نقاط صعب العبور کویر شهرستان"راور" خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: ماموران یگان تکاوری 113"راور" هنگام گشت زنی در یک نقطه از کویر شهرستان راور متوجه عبور یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک دستگاه موتورسیکلت از نقاط فرعی و کویری شدند.
وی افزود: در این رابطه ماموران با استقرار و اجرای کمین در مسیر عبوری این خودرو و موتورسیکلت موفق شدند تک سرنشین هر دوی آن ها را که در مواجهه با ماموران قصد فرار از طریق نقاط صعب العبور داشتند، دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: ماموران از خودروی پژو 437 کیلو و 500 گرم مواد افیونی شامل 369 کیلو تریاک و 68 کیلو و 500 گرم حشیش کشف و این دو متهم را برای انجام بازجویی و اقدامات بعدی به نزدیکترین مقر انتظامی منتقل کردند.
ناظری در پایان با اشاره به اجرای چند طرح پایش زمینی و هوایی کویر شمال و جنوب شرق استان طی سال گذشته و اوایل سال جاری یادآور شد: در سایه اشرافیت تکاوران پلیس بر محدوده کویر وسیع استان و نقاط صعب العبور آن اجازه نخواهیم داد این پهنای گسترده مورد سوء استفاده مخلان نظم و امنیت قرار بگیرد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar