باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در جلسه ستاد کرونا تاریخ و نحوه برگزاری امتحانات مدارس در استان را اعلام کرد.

هادی زارع‌ پور، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد استانی کرونا در خصوص وضعیت امتحانات پایان سال مدارس استان گفت: دستورالعمل وزارتی در خصوص برگزاری امتحانات برای کلیه مقاطع در اول اردیبهشت ماه امسال ارسال شده است.
وی افزود: این دستورالعمل با نظر ستاد ملی کرونا بوده به این ترتیب که در دوره ابتدایی پایه‌ های اول و دوم اگر وضعیت مناطق آبی باشد به صورت حضوری و در وضعیت زرد و نارنجی و قرمز به صورت غیرحضوری خواهد بود.
زارع‌ پور بیان کرد: پایه‌های سوم و پنجم هم به صورت غیرحضوری و پایه ششم اگر وضعیت آبی باشد به صورت حضوری و در غیر این صورت در وضعیت‌های زرد نارنجی و قرمز به صورت غیرحضوری است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایه دهم و یازدهم غیر حضوری و معلمان باید از آزمون‌های برخط و شفاهی و سایر آزمون های غیر حضوری استفاده کنند.
وی افزود: پایه نهم و دوازدهم آزمون‌‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود چون پایه نهم در پایه دهم اثرگذار بوده و پایه دوازدهم نیز در کنکور اثر دارد و به همین خاطر امتحانات این دو پایه همگی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
زارع‌پور به تاریخ برگزاری امتحانات در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: امتحانات از ۲۷ اردیبهشت‌ ماه امسال آغاز و تا ۲۴ خرداد ادامه خواهد داشت.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today