فارس/ مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اینکه جهاد معلمان در زیست بوم جدید تعلیم و تربیت قابل تقدیر است، گفت: معلم البرزی موفق شد با انگیزه، روحیه و تلاش خود به عنوان معلم برتر کشوری در حوزه تولید محتوای آموزشی رتبه نخست کشوری را کسب کند.

قاسم سالاری، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز ضمن تسلیت ایام و گرامیداشت روز معلم، اظهار کرد: شرایط کرونایی موجب شد تا نتوانیم آنطور که شایسته قشر فرهنگی است از آن‌ها قدردانی کنیم.
وی با اشاره به برگزاری آیینی در سالن شهدای دولت استانداری البرز با رعایت اصول و پروتکل بهداشتی، گفت: این آیین سراسری به صورت ویدیو کنفرانس بود و از ۱۴ معلم برگزیده جلوه‌های ویژه حوزه زیرست بوم تقدیر و تشکر شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز ادامه داد: در این میان خانم مریم ترکاشوند با مدرک تحصیلی فوق لیسانس زبان و ادبیات عربی در دوره اول متوسطه مدارس آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس به عنوان معلم نمونه البرزی در برنامه کشوری بزرگداشت روز معلم تجلیل شد.
به گفته قاسمی انگیزه و روحیه می‌تواند در نحوه عملکرد قشر فرهنگی تأثیرگذار باشد، در این راستا معلم برتر البرزی با پنج سال سابقه فعالیت و روحیه و انگیزه بالا در عملکرد خود موفق شده است تا در حوزه تولید محتوای آموزشی رتبه نخست کشوری را به دست آورد.
وی به ایثار و از خودگذشتگی معلمان برای آموزش مناسب به دانش‌آموزان به روش‌های حضوری و غیرحضوری در ایام سخت کرونایی پرداخت و افزود: جهاد معلمان در زیست بوم جدید تعلیم و تربیت قابل تقدیر است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اینکه برخی از استان‌های کشور معلم برگزیده در سطح کشور نداشتند، تصریح کرد: آموزش و پرورش البرز پایلوت کشوری آموزش قرآن به آموزگاران دوره ابتدایی نیز شده است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday