رکنا/ رئیس منطقه 26 پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف بین نیسان با پراید در بزرگراه آزادگان و از مصدوم شدن راننده پراید در این تصادف خبر داد.

سرهنگ محمدباقرپور، رئیس منطقه 26 پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: ساعت 20 شب گذشته وقوع یک فقره تصادف جرحی در محدوده لاین کندرو بزرگراه آزادگان، خلیج به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که وانت نیسان به علت عدم رعایت فاصله طولی با سواری پرایدی که در این محدوده در حال تردد بوده به شدت برخورد می نماید.
وی افزود: شدت حادثه به حدی بوده که پس از تصادف پراید واژگون می گردد و راننده آن محبوس می شود.
وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.
این مقام انتظامی ادامه داد: با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده راننده پراید به بیمارستان منتقل شد.
وی در خصوص این حادثه گفت: در این تصادف راننده نیسان به علت عدم رعایت فاصله طولی مقصر در این حادثه می باشد.
باقرپور بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.
وی از رانندگان خواست ضمن رعایت حق تقدم در حین رانندگی و احترام به حقوق دیگر رانندگان از سرعت و سبقت مخصوصا در مواقع تاریکی هوا که دید راننده محدود می گردد جدا خودداری نموده در حین رانندگی تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran