فارس/ انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد به منظور تعیین شورای مرکزی  ائتلاف این شهرستان، (یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰) در محل دفتر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

استارت اولیه کار با انتخاب اعضای هیئت موسس
مصطفی شجاعیان، رئیس هئیت موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد در جمع خبرنگاران ضمن تشریح شکل گیری مجمع شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان بویراحمد افزود: در راستای تشکیل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان، به هفت نفر از نیروهای انقلابی شهرستان بویراحمد ماموریت داده شد تا بعنوان اعضای هیئت موسس این شهرستان، کار شکل گیری مجمع عمومی نیروهای انقلاب را آغاز کنند.
وی ادامه داد: با تلاش شبانه‌روزی اعضای هیئت موسس، شناسایی و ثبت نام از نیروهای انقلابی در سامانه مربوطه به انجام رسید و بالغ بر 2 هزار نفر به عنوان مجمع عمومی شهرستان بویراحمد ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۵۰ نفر به عنوان مجمع منتخب نیروهای انقلاب شهرستان انتخاب شدند.

رقابت 47 نفر برای حضور در شورای مرکزی
رئیس هیئت موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه طبق دستورالعمل، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان بویراحمد از بین اعضای مجمع منتخب و در قالب انتخابات تعیین می شوند افزود: انتخابات برای تعیین اعضای مرکزی این شورا در فضای آزاد و با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تجمع افراد و با شرکت اعضای مجمع منتخب از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۸ عصر برگزار شد.
شجاعیان تعداد کاندیداها را ۴۷ نفر اعلام کرد و افزود: رقابت برای انتخاب ۲۱ نفر  اعضای شورای مرکزی برگزار شد.
وی همچنین با تقدیر از  زحمات شبانه روزی اعضای هیئت موسس شهرستان بویراحمد افزود: با انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد کار هیئت موسس به پایان می رسد و تمامی اعضای هیئت موسس به عضویت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد در خواهند آمد.

درب‌های باز شورای ائتلاف روی جوانان
این فعال سیاسی همچنین در ادامه عنوان کرد: در ترکیب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان رعایت جنسیتی و سنی انجام شده است به طوری که قریب به ۴۰ درصد مجمع منتخب جوانان هستند و در انتخابات شورای مرکزی نیز ۳۵ درصد الزاما جوانان زیر ۴۰ سال هستند.
رئیس هیئت موسس شانا در شهرستان بویراحمد در پایان گفت: نتیجه انتخابات در اسرع وقت شمارش و اعضای ۲۱ نفره منتخب توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان به اطلاع عموم خواهد رسید.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today