فارس/ ناصر سودانی با رای اکثریت اعضا به عنوان رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خوزستان انتخاب شد.

با رای اکثریت اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خوزستان، ناصر سودانی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.
چندی قبل حجت الاسلام جلیل علینژاد در پی تصدی ریاست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خوزستان، از سمت ریاست شورای ائتلاف استان استعفا داد.
ناصر سودانی، رئیس جدید شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خوزستان در جلسه امروز شورای ائتلاف، اظهار کرد: قدرت شورای ائتلاف در ایجاد یک شبکه اجتماعی پرتوان است که در جهت تحقق اهداف بلند انقلاب و جلوگیری از اختلاف در بین نیروهای انقلابی از آن بهره می‌گیریم.
وی اظهار کرد: در آموزه‌هاى وحیانى حرکت به سوى هدف راستین همانا رسیدن به کمال و عبودیت الهى به صورت جمعى و البته با محوریت ولایت الهى است و ما روزانه ایاک نعبدوایاک نستعین را زمزمه مى‌کنیم.
وی با اشاره به آخرین آیه سوره ال عمران، گفت: در این آیه به مومنان امر به صبر و مقاومت و تقوى شده است؛ خداوند به مؤمنان امر فرموده‌اند که براى رسیدن به سعادت حقیقى نیازمند کار جمعی، ایجاد تشکل و همبستگى سازمانى هستند.
سودانی بیان کرد: پس از پیروزى انقلاب اسلامى آنچه که به عنوان یک خلأ در فضاى تعالى و توسعه جامعه بارها خود را نشان داده، نبود تشکیلات کادرساز مسئولیت پذیر، باتخصص و مهارت و داراى روحیه ایثارگر و جهادی است؛ ایجاد و تقویت تشکیلاتى که پایبند اهداف بلند انقلاب باشد و خود را وقف اصول و آرمانهاى انقلاب کند از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی عنوان کرد: مهمترین رویکرد شوراى ائتلاف نیروهاى انقلاب اسلامى کوشش پیوسته در جامعه انقلابى براى کشف استعدادها و پروراندن آن در مسیر اهداف انقلاب وخدمت خالصانه و ایثارگرانه به جامعه انقلابى است.
رئیس شورای ائتلاف خوزستان با دعوت از همه نیروهای انقلابی برای مشارکت و همکاری، عنوان کرد: بنده با این نگاه حضور پیدا کرده و مسئولیت پذیرفتم و البته از همه باورمندان به این اهداف و برنامه‌ها درخواست یارى دارم و اعلام مى‌کنم فضا براى مشارکت همه نیروهای معتقد به انقلاب باز است.
سودانی افزود: ان‌شاءالله با طرحى نو و نفسى تازه به مدد نیروهاى مخلص که کم هم نیستند در آستانه آزمونی حساس و سترگ بتوانیم گامهاى بلندی برداریم.
ناصر سودانی نماینده سابق اهواز در سه دوره هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه امیرالمومنین(ع) است.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today