پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 526 کیلو و 200 گرم مواد افیونی توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، با انجام اقدامات اطلاعاتی مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند با 2 دستگاه خودرو سواری محموله ای سنگین از مواد مخدر را از شهرستان منوجان از توابع استان کرمان شهر هشتبندی انتقال دهند که پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی و تشکیل چند اکیپ متشکل از مامورأن مبارزه با مواد مخدر و پاسگاه‌های سطح حوزه استحفاظی شهرستان به محل مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی هرمزگان بیان کرد: مأموران ضمن پایش محورهای مواصلاتی و رصد فعالیت قاچاقچیان در محور هشتبندی 2 دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و دستور ایست صادر کردند.
سردار جعفری ادامه داد: قاچاقچیان پس از رؤیت مأموران و بدون توجه به علائم هشدار دهنده و دستور ایست پلیس اقدام به فرار کردند که با سرعت عمل مأموران طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر 2 خودرو به همراه 3 سرنشین توقیف و دستگیر شدند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروهای مذکور جمعا 526 کیلو و 200 گرم مواد افیونی کشف شد، تصریح کرد: از این مقدار 415 کیلوگرم تریاک و 111 کیلو و 200 گرم حشیش بوده است.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today