پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی بم گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان طی عملیاتی منسجم و با همکاری اطلاعاتی پلیس استان خراسان شمالی، از انتقال 262 کیلو و 900 گرم تریاک جلوگیری و یک قاچاقچی را دستگیر کردند.

اکبر نجفی، فرمانده انتظامی بم اظهار کرد: ماموران پلیس عملیات ویژه مرزبانی خراسان شمالی با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال مقادیری مواد مخدر مطلع و سریعا موضوع را به پلیس شهرستان بم گزارش دادند.
وی افزود: بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر  این شهرستان با اشرافیت اطلاعاتی، خودروی پراید متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و پس از مشاهده آن در سطح شهر به تعقیب خودرو پرداخته و به محض ورود به منزلی در یکی از محله های شهر، آنجا را تحت محاصره خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان بم بیان کرد: ماموران پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از منزل و خودروی مورد نظر 262 کیلو و 900 گرم تریاک کشف و یک  قاچاقچی را دستگیر کردند.
نجفی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و  معرفی متهم به مرجع قضایی، خاطرنشان کرد: با اشرافیت اطلاعاتی پلیس این شهرستان و در سایه اقدامات اطلاعاتی فرا استانی، اجازه نخواهیم داد قاچاقچیان مواد مخدر به اهداف شوم خود دست یابند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar