ایرنا/ فرماندار قصرشیرین گفت: ۶۲ درصد واجدین شرایط رای در این شهرستان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد امسال شرکت کردند.

مرادعلی تاتار، فرماندار قصرشیرین روز شنبه بیان داشت: از مجموع ۱۳ هزار و ۱۹۱ تعرفه رای ماخوذه در مجموع ۹ هزار و ۸۱۵ تعرفه رای صحیح بود که مردم با سابقه درخشان خود همچون گذشته مشارکت بالایی را به ثبت رساندند.
وی اظهار داشت: انتخابات با مشارکت بسیار خوب مردم به شکل مطلوب و بدون هیچ مشکلی در شهرستان مرزی قصرشیرین برگزار شد و مردم همیشه در صحنه این شهرستان بار دیگر در این آزمون سربلندانه بیرون آمدند.
نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: در مجموع یک هزار نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، امنیتی در ۴۰ شعبه اخذ رای از ساعت ۷ صبح روز گذشته تا ساعت ۲بامداد روز شنبه روند برگزاری انتخابات را بر عهده داشتند که تلاش همه برگزار کنندگان انتخابات قابل قدردانی است.
وی از مردم فهیم و آگاه شهرستان قصرشیرین که بار دیگر شعور و بلوغ سیاسی خود را لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و حضور در شعبه های اخذ رای به نمایش گذاشتند و بار دیگر وفاداری خود را به آرمان های والای امام و رهبری و نظام نشان دادند قدردانی کرد.
تاتار گفت: حضور قاطعانه مردم در پای صندوق های رای پاسخی قاطع به بدخواهی ها و طمع ورزی ها و بد ذاتی های دشمن  است و مردم نشان دادند که هیچگاه دست از آرمان های والای این نظام بر نمی دارند.
ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور دیروز(جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ) در استان کرمانشاه آغاز شد و تا ساعت ۲ بامداد امروز ادامه پیدا کرد.  
در این انتخابات یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ کرمانشاهی حق رای داشتند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.
استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۵ شهر، ۳۲ بخش، ۸۸ دهستان و هزار و ۷۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷هزار تن جمعیت دارد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today