فارس/ استاندار البرز با اشاره به حضور پررنگ مردم پای صندوق‌های رأی که تا بامداد شنبه ادامه پیدا کرد، گفت: نتایج آرا در حال بررسی است و تا ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد.

عزیزاله شهبازی، استاندار البرز با اشاره به حضور پرشور اقشار مختلف مردم در انتخابات روز جمعه، اظهار کرد: میزان مشارکت مردم در این انتخابات در مقایسه با انتخابات مجلس سال ۹۸ افزایش محسوس و معناداری داشت.
وی با بیان اینکه حضور جوانان در انتخابات روز قبل بسیار امیدوار کننده بود، ادامه داد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای از ساعات اولیه صبح آغاز و تا ۲ بامداد ادامه داشت.
استاندار البرز توضیح داد: خوشبختانه با برنامه ریزی صورت گرفته  تا ساعت ۲ بامداد رای همه مراجعه کنندگان اخذ شد و هیچ کس پشت درهای شعب اخذ رای نماند.
شهبازی تاکید کرد: نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تا ساعتی دیگر اعلام می‌شودو نتایج انتخابات ریاست جمهوری نیز در حال جمع بندی نهایی است و به زودی روی سامانه ستاد انتخابات کشور قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به الکترونیکی برگزار شدن انتخابات ۱۴۰۰ گفت: این شکل از برگزاری نقش به سزایی در سرعت اخذ رای و شمارش آنها دارد و اگر قرار بود به شکل قدیم آراء به صورت دستی شمارش می‌شد، با توجه به تعداد بالای نامزدهای انتخاباتی در شوراهای شهر و روستا، اعلام نتایج یکی دو روزی طول می‌کشید.
استاندار البرز در پاسخ به اینکه آیا تخلفی از شعب اخذ رای گزارش شده، افزود: تا کنون تخلف معناداری که روند اخذ رای را متوقف کند و خللی در این فرایند ایجاد کند گزارش نشده است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday