برنا/ رئیس هیئت کشی لرستان گفت: 9 کشتی گیردر شهرهای لرستان توانستند به جمع منتخبین اعضای ششمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر راه یابند .
 
بهرامی، رئیس هیئت کشی لرستان روز شنبه با بیان این مطلب، اظهار کرد: با به پایان رسیدن شمارش آرا واعلام نتایج ششمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر درلرستان 8 کشتی گیر توانستند به جمع منتخبین این دوره راه یابند.
او افزود: هادی زینی وند و رضا بیرانوند درشهر خرم آباد، اصغر طهماسبی و کامران تیموری درشهر کوهدشت، روح الله(بهمن) کلانتری درشهرپلدختر، فرزاد کوشکی در شهر معمولان،سید میعاد(امید) حسینی درشهر اشترینان، مولا علی نژاد در شهر نورآبادوهمچنین حسن پیامنی درشهر دورود 9 کشتی گیری هستند که توانسته اند به جمع اعضای  اصلی شورای شهر راه پیداکنند.
رییس هیئت کشتی لرستان  انتخاب این ورزشکاران در جمع منتخبین اعضای شورای شهر را یک موفقیت برای جامعه کشتی استان عنوان کرد و افزود: چون این افراد خود ورزشکار بوده ومتعلق به جامعه کشتی هستند انتظار داریم کمک کننده جامعه ورزش شهر های خود خصوصا ورزش کشتی به عنوان یک ورزش شاخص ومهم در استان باشند.
او یادآورشد: حمایت ازتوسعه ورزش  خصوصا قهرمانان  رشته کشتی انتظاری است که از این عزیزان به عنوان اعضای منتخب شورای شهر و همچنین عضوی از جامعه کشتی داریم.
بهرامی فعالیت های ورزشکاران فرهیخته در انتخابات را یک پتانسیل برای توسعه وپیشرفت جامعه خصوصا حوزه ورزش  دانست و گفت: بحث کمک به توسعه وارتقا ورزش یکی از مهمترین مطالبات مردم از شهرداری ها واعضای شورای شهر است که مسلما حضور ورزشکاران می تواند به شناخت وتحقق این مطالبه شهروندان جامعه عمل بپوشاند.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy