صدا و سیما/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمارستان نرگسی گچساران، دهدشت، بهمئی، دنا و بیمارستان لنده در حال ساخت است.

کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از بیمارستان ۱۴۲ تخت خوابی نرگسی گچساران، گفت: بیمارستان نرگسی گچساران، ۱۰۰ تخت خوابی دهدشت، بیمارستان‌های ۳۲ تخت خوابی بهمئی و دنا و بیمارستان لنده در حال ساخت است.
وی با اشاره به ظرفیت‌های استان در بخش بهداشت و درمان، بیان کرد: ساخت بیمارستان در همه شهرستان‌های استان حرکتی شایسته با هدف ارتقای شاخص‌های درمانی در کهگیلویه و بویراحمد است.
کلانتری با بیان اینکه بیمارستان نرگسی گچساران و بیمارستان بهمئی امسال به بهره برداری می‌رسد، ساخت بیمارستان لنده را مطلوب و رضایت بخش خواند و اضافه کرد: کار ساخت این بیمارستان به سرعت در حال انجام است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به پیگیری احداث بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی دهدشت با مشارکت تامین اجتماعی، وزارت بهداشت و درمان و سازمان برنامه و بودجه کشور اشاره کرد و افزود: همه تلاش خود را برای راه اندازی این بیمارستان انجام داده ایم و هم اکنون در مراحل پایانی هستیم.
وی گفت: عملیات ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی سی سخت در زمینی به مساحت چهار هزار و ۷۰۰ متر مربع امسال آغاز شد.
کلانتری افزود: ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال در چند سال اخیر برای ساخت بیمارستان‌های این استان از جمله بیمارستان نرگسی، کلینیک دهدشت و سایر مراکز درمانی استان هزینه شد.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today