تسنيم/ به گفته فرماندار شهرستان سامان تمامي فعاليت‌هاي گردشگري و همچنين فعاليت باشگاه‌هاي رفتينگ در شهرستان سامان تعطيل و ممنوع شد.

طبيعت بکر استان چهارمحال و بختياري جاذبه زيادي براي گردشگران دارد، يکي از اين طبيعت‌هاي بکر و زيبا شهرستان سامان است که رودخانه زاينده‌رود و پل زمان‌خان را با طبيعتي فوق‌العاده در خود جاي داده است، هر ساله گردشگران بسياري به دليل آب و هواي خنک و اقليم منحصر به فرد به اين شهرستان سفر مي‌کنند.
واحدهاي اقامتي و پذيرايي، مکان‌هاي گردشگري همانند پل زمانخان، مکان‌هايي حاشيه رودخانه زاينده‌رود و... همه موجب شده تا گردشگران استقبال بهتري داشته باشند و البته اجاره منزل و ويلا در حاشيه زاينده رود و تور رفتينگ در اين شهرستان جذابيت اين شهرستان را چند برابر کرده است.

رفتينگ هم تعطيل شد 
کمال اکبريان، فرماندار سامان در حاشيه جلسه کرونا در اين شهرستان اظهار کرد: 13.4 درصد جمعيت شهرستان سامان بر اساس رده‌هاي سني واکسيناسيون شدند که در 6 مرکز واکسيناسيون شهرستان اين اتفاق افتاده است.
وي گفت: با توجه به اينکه وضعيت شهرستان سامان از زرد به نارنجي تغيير پيدا کرده است و متاسفانه در نزديکي رنگ قرمز هستيم اين هفته تمامي فعاليت‌هاي گردشگري و همچنين فعاليت باشگاه‌هاي رفتينگ و مواردي از اين دست در سطح شهرستان سامان ممنوع است.
فرماندار شهرستان سامان در پايان خاطرنشان کرد: چهار مسير ورودي اصلي استان اصفهان توسط پليس راه، از روز چهارشنبه تا شنبه کنترل مي‌شود و محدوديت‌ها، جرائم و عدم اجازه ورود اتفاق مي‌افتد، همچنان بايد شهرداري‌ها و دهياري‌ها اجازه تجمع در آرامستان‌ها را ندهند.

آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday