باشگاه خبرنگاران/ در جلسه‌اي که با حضور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خوزستان تشکيل شد، مقرر شد اعتبارات شهرستان آغاجاري طي امسال افزايش قابل توجهي داشته باشد.

محسن مشايخي، فرماندار آغاجاري در حاشيه جلسه‌اي که با حضور رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان و نماينده مردم آقاجاري تشکيل شد، اظهار کرد: در اين جلسه مقرر شد که تعاوني دامداران شهرستان به سرعت تشکيل شود.
او با تاکيد بر رفع مشکلات حوزه کشاورزي آغاجاري از جمله تامين آب مورد نياز کشاورزان افزود: افزايش تعداد پرسنل اداره جهاد کشاورزي شهرستان، اختصاص اعتبار طي امسال جهت تبديل بخشي از کانال‌هاي آبياري فرعي کشاورزي در بخش جولکي از حالت سنتي به کانال‌هاي بتني در راستاي جلوگيري از هدر رفت آب و همچنين پيگيري به منظور تسريع در تشکيل تعاوني دامداري براي استفاده از نهاده‌هاي دامي و سهميه شهرستان تا زمان طي شدن روند اداري و اجرايي تاسيس اين تعاوني از دغدغه‌هايي بود که مطرح شد.  
مشايخي همچنين در نشست ديگري که با حضور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خوزستان و نماينده مردم آقاجاري در مجلس شوراي اسلامي تشکيل شد، اظهار کرد: در اين نشست نيز مشکلات مربوط به تامين و افزايش اعتبارات پروژه‌ها به ويژه در حوزه‌هاي آبرساني، راه و شهرسازي و شهرداري‌ها مطرح شد که رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خوزستان قول مساعدت جهت افزايش اعتبارات امسال را داد.
فرماندار آقاجاري تصريح کرد: در اين جلسه مقرر گرديد اعتبارات شهرستان آغاجاري در سال ۱۴۰۰ نسبت به پارسال افزايش قابل توجهي داشته باشد و مکاتبات و پيگيري‌هاي لازم جهت لحاظ شدن آغاجاري در ليست شهرستان‌هاي محروم استان انجام گيرد.
اين مقام مسئول با تاکيد بر اينکه شاخص‌هاي مرتبط با توزيع اعتبارات براي شهرستان آغاجاري بازنگري و اصلاح شود تا اعتبارات شهرستان افزايش يابد، گفت: به دستور استاندار خوزستان اعتبارات مربوط به محروميت زدايي از شهرستان آغاجاري به شکل قابل توجهي افزايش يافته و اين اعتبارات طي امسال به پروژه‌هاي داراي اولويت شهرستان تخصيص يابد.

 
 

آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today